Iveta Považanová

Metóda SRT a SPR

Iveta

„Mám 34 rokov, som vďačná môjmu exmanželovi za úžasné moje dve dcéry (dvojičky) Martinu a Miriam, ktoré sa blížia k svojim 14tim rokom. Máme láskyplný vzťah možno aj práve vďaka tejto metóde. Zbavili sme sa strachu a náš vzťah je o láske, dôvere a úprimnosti. Teším sa z každého dňa, vnímam svet inými očami ako kedysi. Bez strachu a bez pochybnosti . Začala som si postupne viac veriť, samu seba vážiť, dopriala som si sebaocenenie, pozornosť a hlavne lásku. Keď si toto všetko dáte aj Vy, už nebudete mať pocit osamelosti, smútku, strachu, nedocenenia, stratí sa pocit, že Vás nikto nemá rád. S metódou SRT a SPR pracujem už približne 7 rokov. Je pre mňa úžasnou motiváciou keď mojich klientov vidím odchádzať vystretých, uvoľnených a hlavne bez bolesti. Napĺňa ma to šťastím, radosťou a hlavne väčšou vierou v čo robím a že idem správnou cestou. Som tu pre všetkých, ktorí majú chuť niečo zmeniť vo svojom živote, či už je to strach alebo bolesti, poprípade sa chcú len poradiť.“

Metóda SPR Spiritual Response Therapy

Je metóda, ktorá pomáha odstrániť negatívne programy z podvedomia a tým veľmi úspešne lieči psychické aj fyzické ťažkosti. Napomáha uvedomiť si skutočné ľudské hodnoty, spoznať samého seba, uvedomiť si pravdivý stav veci, čiže vidieť veci z nad hladu.

Pri metóde sa pracuje s kyvadlom a s tabuľkami. Je to práca cez vyššie Ja ( s vyšším vedomím). Vďaka tejto metóde sa odstraňujú negatívne vzory z podvedomia vo vzťahu k minulosti, prítomnosti i budúcnosti, teda veľa z toho, čo nám bráni prežívať radosť, lásku a prosperitu v osobných, partnerských aj medziľudských vzťahoch. Metóda SRT sa dá použiť aj na vyčistenie vzťahov a prostredia okolo nás. Pomáha aj tam, kde iné nestačia. Spiritual Response Therapy Vám dokáže v mnohom pomôcť. Prinesie pocit uvoľnenosti , slobody, radosti a šťastia. Prinavráti chuť do života a zharmonizuje Vaše telo a dušu, čo je základ pre správne smerovanie v živote. Každý človek má v podvedomí uložené pozitívne aj negatívne programy. Negatívne programy človeku bránia v jeho sebarealizácii, dosiahnutiu vnútornej rovnováhy a pocitu blahobytu. Pochádzajú z jeho minulosti a z čias pred jeho narodením. Môžu mu spôsobovať neopodstatnené obavy, strach, pocit viny, ovplyvňovať jeho rozhodnutia neželaným smerom a v neposlednom rade spôsobovať aj zdravotné ťažkosti.

Terapiu SRT je možné aplikovať aj domácim zvieratám.

Súčasne je možné vyčistiť od negatívnych energií a emócií aj priestory domu, bytu či kancelárie.

Metóda SPR Spiritual Restructuring

Metóda SPR svojou povahou nadväzuje a zároveň dopĺňa metódu SRT. Koriguje problémy na fyzickej úrovni. Jej cieľom je uvoľniť mentálne a emocionálne bloky a psychické rany, zranenia, ktoré sú uložené v tele človeka a spôsobujú mu rôzne bolesti.

Vďaka metódam SRT a SPR vieme pomôcť pri:

 • Odstránenie všetkých druhov strachu, fóbii, závislosti, bezmocnosti, nenávisti…
 • Odstránenie všetkých negatívnych blokov, starých nefunkčných vzorcov.....
 • Uvoľniť napätie vo vzťahoch, stres, hnev…
 • Čistenie a harmonizovanie čakier, aury, biopola…
 • Bolesti hlavy, uši a dutín…
 • Bolesť v hrudi a chybné dýchanie…
 • Žalúdočné kŕče, problémy s trávením a plynatosť …
 • Odstrániť únavu, chronickú únavu svalov…
 • Zrýchlenie hojenia rán…
 • Odstránenie vírusov, zápalov, baktérii, mikroorganizmov…
 • Infekcie močového mechúra…
 • … a veľa ďalších