Miro Mackulín

Mentálny tréning a koučing

Miro

"Väčšina súčasných trénerov pracuje s cieľom zlepšiť výsledky, prevažne na báze zdokonaľovania kondície, techniky a taktiky, ale zabúda na to, že každý športovec je predovšetkým neopakovateľnou individualitou, so svojou vlastnou psychikou, vedomím, duševným a energetickým potenciálom. Práve v týchto oblastiach je skrytý náš najväčší potenciál – zlepšovať sa a zvyšovať naše výkony. Našou snahou je ukázať hlavne športovcom a trénerom ich ďalšie možnosti rastu, zvyšovania výkonov a potenciálu.

Ponúkam svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, ako manažér, športovec a tréner. Okrem postupne získaných dlhoročných skúsenosti som si svoje vzdelanie rozšíril o špecializáciu v týchto oblastiach a absolvoval som niekoľko zahraničných stáži (ČR, KANADA). Žijem a pracujem na Slovensku, dôverne poznám športové prostredie a som blízko k Vám. Ponúkam naše overené programy, osobnú komunikáciu, individuálny prístup a prostredníctvom nášho TOP Tímu vierohodné referencie."

Môj cieľ

Pozitívne osloviť cieľovú skupinu hráčov, trénerov, metodikov, rodičov, funkcionárov a všetkých s vedomím, že okrem tradičného prístupu k tréningu, existujú aj ďalšie oblasti v príprave športovcov, na ktoré sa zabúda a je to treba zmeniť a využiť v prospech športovca, mužstva, tímu.

R.W.Emerson:

„Ver ľuďom a oni budú veriť Tebe. Pristupuj k nim, ako by boli veľkí a oni vyrastú“

Moj Kouč – Programy, ktoré ponúkame

PROGRAM HRÁČ

  • identifikuje silné a slabé stránky hráča, odhalí jeho mentálne výzvy, či prekážky. Každá kapitola odkrýva jeho skrytý potenciál a učí hráča pracovať systematicky na zlepšení jeho výkonu.

PROGRAM TRÉNER

  • umožní trénerom dívať sa na hráča a tím z iného uhla pohľadu. Je to program na zlepšenie komunikácie medzi trénerom a hráčom, na zvýšenie dôvery v hráčove schopnosti, jeho individualitu, jedinečnosť.

PROGRAM TÍM

  • tento program umožní tímu a jeho trénerovi hľadať a nachádzať všetko, čo sa skrýva pod pojmom „správna chémia tímu“.

PROGRAM RODIČIA A DETI

  • v rámci tohto programu rodičia zodpovedajú niekoľko otázok a prídu na mnohé doposiaľ nepoznané odpovede.

PROGRAM MANAŽÉR

  • program je určený všetkým riadiacim pracovníkom na rôznych stupňoch riadenia, ktorí sa potrebujú naučiť: odbúravať stres, ako sa správne rozhodovať, ako si zadeliť čas, aby ho bolo dosť na prácu, rodinu, koníčky, ako motivovať seba a svojich podriadených, ako odmeňovať seba a svojich podriadených ….

Príjmy z programu MANAŽÉR sú určené výhradne na rozvoj mládeže a na podporu projektov pre mládežnícky šport.

PROGRAM KOUČING

Tento program pomôže rozmotať klbko problémov, ktoré sa snaží klient dlhodobo riešiť a nenachádza odpoveď. Prostredníctvom rozhovoru, otázok a vnútornej múdrosti klienta sa táto bariéra prelomí a klient nájde optimálne riešenia, ktoré mu zmenia kvalitu života. Či už športového, rodinného alebo vzťahového.

KOUČING nie je len o ŠPORTE, je o ŽIVOTE.

Pre viac informácií neváhajte navštíviť domácu stránku projektu Moj Kouč